قیمت نهایی : تومان۰
قیمت نهایی : تومان۰

خدمات پزشکی و پرستاری

بسیاری از فاکتور ها هستند که تعیین می کنند بهتر است پزشک به بالین بیمار بیاید تا اینکه به مراکز درمانی مراجعه کنند:

۱- یکی از بزرگترین دلایل جا به جا کردن بیمار و ایجاد مخاطره است.با جا به جا کردن بیماران به خصوص بیماران ارتوپدی و دارای ضایعه استخوانی و یا حساس به تحرک علاوه بر رنجش بیمار مخاطره جدی برای ایشان می شود.

۲- ترافیک و آلودگی هوا : این فاکتور برای بیماران قلبی و ریوی بسیار حائز اهمیت است و نباید در این شرایط بیمار را از منزل خارج کرد مگر در شرایط اورژانس که تجهیزات و امکانات کافی در محل موجود نباشد.در غیر این صورت بهتر است تا با یکی از شرکت های خدمات درمانی در منزل ( تیم ما ) تماس گرفته و درخواست پزشک نمایید.

۳- انتقال بیماری و عدم کنترل عفونت : در بسیاری از مواقع با جا به جا کردن بیمار موجب بدتر کردن شرایط از نظر دریافت عفونت و یا بیماری های واگیردار شود.مخصوصا شرایط اخیر که ویروس کرونا وارد کشور شده است.

علت های بسیار زیادی است که می تواند در این موضوع دخیل باشد و تیم ما کنار شما هستند تا عوامل بر برطرف کردن عوامل فوق و کاهش درد و رنج بیماران ، شما را از مراجعه به مراکز درمانی بی نیاز کند.

هدف ما سهولت در امر درمان و کاهش هزینه های اضافی در رفت و آمد ها و کاهش وقت و به تعویق نیفتادن درمان بیماران است.

شرکت طلوع تصویر امید آماده همکاری با پزشکان ، متخصصان ، پرستاران ، فیزیوتراپ ها ، کارشناسان آزمایشگاه ، کارشناسان رادیولوژی و کلیه کادرهای درمانی که در جای جای مراکز درمانی زحمت می کشند تا درد و رنج بیماران کاهش پیدا کند.

ویزیت در محل

دریافت وقت قبلی جهت چکاپ خانواده یا پرسنل شرکتها و سازمانها

علاوه بر اعزام پزشک به محل کار و یا منزل ، شرکت به صورت گروهی یک سری خدمات پزشکی را ارائه میدهد. در این زمینه شرکت طلوع تصویر امید آماده عقد قرارداد با خانواده ها ، شرکت ها ، سازمان ها و ارگانها می باشد.

مرکز خانه امید در اینستاگرام

طلوع تصویر امید 1

5 1 رای
رتبه بندی مقاله
اشتراک
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
X